Drugi Turniej z cyklu Festiwalu Siatkówki na Osiedlach – 12-06-2016 r.

Drugi Turniej Siatkówki z cyklu Festiwalu Siatkówki na Osiedlach za nami. Kolejność w Turnieju:
1. Karolówka
2. Zamoyskiego
3. Słoneczny Stok
4. Św. Piątka

Wyniki:
Św. Piątka – Zamoyskiego 0-2
Zamoyskiego – Karolówka 1-2
Św. Piątka – Karolówka 0-2
Sł. Stok – Karolówka 0-2
Św. Piątka – Sł. Stok 0-2
Zamoyskiego – Sł. Stok 2-0

Zwycięski zespół Osiedla Karolówka wystąpił w składzie:
Wiktoria Delmanowicz, Ramona Żołyniak, Jakub Demski, Krzysztof Bednarski,
Piotr Kuźma.

2016-06-12 09.37.20-2

Finał Czwartków LA – Punktacja Generalna – 09-06-2016 r.

Finał Czwartków Lekkoatletycznych – 9 czerwca 2016 r.

Kolejność w Punktacji Generalnej Szkół Miasta Zamość:
1. Szkoła Podstawowa Nr 9 w Zamościu
2. Szkoła Podstawowa Nr 4 w Zamościu
3. Szkoła Podstawowa Nr 7 w Zamościu

Kolejność w Punktacji Generalnej Szkół z Powiatu Zamojskiego:
1. Szkoła Podstawowa w Wierzbie
2. Szkoła Podstawowa w Łabuńkach
3. Szkoła Podstawowa w Zwierzyńcu

Kolejność w Punktacji Generalnej Nauczycieli:
1. Joanna Głębocka-Szkoła Podstawowa Nr 9 w Zamościu
2. Przemysław Tchórz-Szkoła Podstawowa w Wierzbie
3. Zbigniew Momot-Szkoła Podstawowa w Łabuńkach

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Czwartki Lekkoatletyczne-Sezon 2015/2016 mogły odbyć się dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie, Starostwa Powiatowego w Zamościu i Miasta Zamość. Serdecznie dziękujemy!

13445538_1716384678649342_4280238645979877721_n 13428532_1716384681982675_6109634150653109273_n 13394085_1716384675316009_5532865197713460708_n

Lista zwycięzców w Finale Czwartków LA z ORLENEM – 09-06-2016 r.

www.czwartki.plLista zwycięzców w Finale Miejskim Czwartków Lekkoatletycznych. Zawody odbyły się na stadionie zamojskiego OSIR-u, w dniu 09.06.2016 r.

Wszystkie wyniki można pobrać w dziale Czwartki LA lub bezpośrednio POBIERZ

 

 

60 metrów dziewcząt
2003 r. Kołodziejczyk Monika SP Majdan Sopocki 8,28
2004 r. Mozoła Małgorzata SP Łabuńki 8,90
2005 r. Seń Martyna SP Płoskie 8,58

60 metrów chłopców
2003 r. Bodys Hubert SP Łabuńki 7,97
2004 r. Buczek Jonatan SP Majdan Sopocki 8,60
2005 r. Suchowicz Tobiasz SP Kalinowice 8,85

300 metrów dziewcząt
2003 r. Welcz Aleksandra SP 9 Zamość
2004 r. Jachtoma Maria SP Katolicka 48,48
2005 r. Walczuk Samanta SP 7 Zamość 52,11

300 metrów chłopców
2003 r. Kowal Michał SP Zwierzyniec 46,35
2004 r. Adamczuk Szymon SP Zwierzyniec 51,50
2005 r. Marzec Jakub SP Zwierzyniec 52,02

600 metrów dziewcząt
2003 r. Czapka Oliwia SP 9 Zamość 1,4934
2004 r. Kazanowska Milena SP 3 Zamość 2,1287
2005 r. Kowalczuk Agnieszka SP Łabuńki 2,1547

1000 metrów chłopców
2003 r. Adamczuk Bartłomiej SP Zwierzyniec 3,1943
2004 r. Kmiecik Bartłomiej SP 9 Zamość 3,4246

skok wzwyż dziewcząt
2003 r. Zimek Weronika SP Łabunie 1,15
2004 r. Kostrubiec Magdalena SP Horyszów Polski 1,15
2005 r. Kożuszek Aleksandra SP Łabuńki 1,20

skok wzwyż chłopców
2003 r. Swatowski Kacper SP Łabunie 1,45
2004 r. Krzaczkowski Kamil SP Łabuńki 1,40
2005 r. Madeja Jakub SP Łabuńki 1,25

skok w dal dziewcząt
2003 r. Czapka Oliwia SP 9 Zamość 4,40
2004 r. Jachymek Sabina SP Komarów 4,48
2005 r. Daszek Natalia SP Kalinowice 4,37

skok w dal chłopców
2003 r. Bodys Hubert SP Łabuńki 4,71
2004 r. Misztal Krzysztof SP Majdan Sopocki 4,43
2005 r. Marzec Jakub SP Zwierzyniec 4,04

rzut piłką palantową dziewcząt
2003 r. Złomańczuk Wiktoria SP 9 Zamość 47,00
2004 r. Antosz Klaudia SP Zwierzyniec 38,00
2005 r. Mulawa Julia SP Katolicka 32,50

rzut piłką palantową chłopców   
2003 r. Kowal Michał SP Zwierzyniec 60,00
2004 r. Adamczuk Szymon SP Zwierzyniec 52,00
2005 r. Antosz Karol SP Zwierzyniec 39,00

Lista zwycięzców Czwartków LA z ORLENEM – 25-05-2016 r.

www.czwartki.plLista zwycięzców zawodów lekkoatletycznych w ramach Czwartków Lekkoatletycznych. Zawody odbyły się na stadionie zamojskiego OSIR-u, w dniu 25.05.2016 r.

Wszystkie wyniki można pobrać w dziale Czwartki LA lub bezpośrednio POBIERZ

 

 

60 metrów dziewcząt
2003 r. Sobczak Julia SP 10 Zamość 9,06
2004 r. Jachymek Sabina SP Komarów 8,47
2005 r. Skardecka Karina SP Wierzba 9,21

60 metrów chłopców
2003 r. Bodys Hubert SP Łabuńki 7,96
2004 r. Buczek Jonatan SP Majdan Sopocki 8,33
2005 r. Suchowicz Tobiasz SP Kalinowice 8,88

300 metrów dziewcząt
2003 r. Bilska Katarzyna SP Horyszów Polski 55,31
2004 r. Kostrubiec Magdalena SP Horyszów Polski 52,48
2005 r. Walczuk Samanta SP 7 Zamość 53,76

300 metrów chłopców

2004 r. Kolaja Szymon SP Łabuńki 60,05
2005 r. Stadnik Maciej SP Wierzba 73,72

600 metrów dziewcząt
2003 r. Ordyniec Karolina SP Zawada 1,5534
2004 r. Domina Nikola SP Wierzba 2,1161
2005 r. Kowalczuk Agnieszka SP Łabuńki 2,1436

1000 metrów chłopców
2003 r. Nogas Kamil SP Wierzba 3,4399
2004 r. Wołoszyn Michał SP Łabuńki 3,5776
2005 r. Kolaja Marcel SP Łabuńki 4,0115

skok wzwyż dziewcząt

2004 r. Śmiech Wiktoria SP Horyszów Polski 1,20
2005 r. Kożuszek Aleksandra SP Łabuńki 1,15

skok wzwyż chłopców
2003 r. Chrzan Kacper SP Łabuńki 1,35
2004 r. Krzaczkowski Kamil SP Łabuńki 1,30
2005 r. Kolaja Marcel SP Łabuńki 1,05

skok w dal dziewcząt
2003 r. Łatyszewicz Monika SP 10 Zamość 4,48
2004 r. Mozoła Małgorzata SP Łabuńki 4,42
2005 r. Daszek Natalia SP Kalinowice 4,02

skok w dal chłopców
2003 r. Bodys Hubert SP Łabuńki 5,30
2004 r. Buczek jonatan SP Majdan Sopocki 4,43
2005 r. Madeja Jakub SP Łabuńki 3,66

rzut piłką palantową dziewcząt
2003 r. Złomańczuk Wiktoria SP 9 Zamość 50,00
2004 r. Kostur Martyna SP Majdan Sopocki 29,5
2005 r. Kłoczek Gabriela SP Wierzba 24,5

rzut piłką palantową chłopców   
2003 r. Wójcik Dominik SP Horyszów Polski 35,5
2004 r. Wołoszyn Michał SP Łabuńki 39,00
2005 r. Tukindorf Piotr SP Horyszów Polski 34,00

Zmarł Jerzy Potentas

Z ogromnym smutkiem informujemy, że 16 maja 2016 r. (w wieku 61 lat) odszedł od nas po ciężkiej chorobie

Jerzy Potentas

Działacz sportowy, jeden z założycieli i przez wiele lat sekretarz zarządu Krajowej Federacji Sportu dla Wszystkich, wielki przyjaciel zamojskiego sportu i Zamojskiego TKKF. Organizator i współorganizator imprez sportowych w naszym mieście,miłośnik turystyki kajakowej i sportów wodnych, wspaniały Człowiek i Przyjaciel.

Cześć Jego pamięci!

Zarząd, pracownicy oraz członkowie i sympatycy

Zamojskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej w Zamościu

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się we wtorek 24.05.2016 r. o godz.14.30 w Warszawie na Wólce Węglowej w Domu Pogrzebowym (sala B),

po czym nastąpi złożenie urny na Cmentarzu Parafialnym w Hornówku/€“Izabelinie.

Rodzina zwraca się z prośbą o ograniczenie kwiatów do symbolicznej róży-gerbery-€“goździka
i ewentualne wrzucenie symbolicznej złotówki do przygotowanej skarbonki.

13267852_1764997267045180_4971703865318660736_n

XXII Międzynarodowy Festiwal Sportu – 20-22.05.2016 r.

W dniach 20-22 maja 2016 roku w Zamościu, odbędzie się XXII Międzynarodowy Festiwal Sportu – wspieranie rozwoju sportu w środowisku polonijnym. Organizatorem Festiwalu jest Zamojskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej.  Bezpośrednimi adresatami przedsięwzięcia są: środowiska polonijne z Ukrainy (reprezentacja Miasta Łuck, Mościska, Strzelczyska), Słowacji (Bardejov), Łotwy (Sigulda) oraz osoby zamieszkujące nasz kraj (Mielec, Libusza,  Góra Motyczna, Dębica, Zamość, Tomaszów Lubelski).

Łącznie w trakcie trzydniowych zmagań sportowych oraz przedsięwzięć towarzyszących w imprezie weźmie udział ponad 200 osób. Rywalizacja sportowa obejmie takie dyscypliny jak: piłka ręczna, piłka siatkowa, piłka nożna, badminton oraz zawody lekkoatletyczne (biegi na różnych dystansach, rzut oszczepem, pchnięcie kulą, skoki w dal i wzwyż).

W dniu 21 maja 2016 r. roku, o godzinie 12.45 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu zaplanowano uroczyste otwarcie Festiwalu.

Impreza odbędzie się dzięki wsparciu finansowemu Ministerstwa Sportu i Turystyki, Miasta Zamość, Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie i Starostwa Powiatowego w Zamościu.

afisz- 4

Lista zwycięzców Czwartków LA z ORLENEM – 13-05-2016 r.

www.czwartki.plLista zwycięzców zawodów lekkoatletycznych w ramach Czwartków Lekkoatletycznych. Zawody odbyły się na stadionie zamojskiego OSIR-u, w dniu 13.05.2016 r.

Wszystkie wyniki można pobrać w dziale Czwartki LA lub bezpośrednio POBIERZ

 

 

60 metrów dziewcząt
2003 r. Majzer Amelia  SP 4 Zamość  8,79
2004 r. Jachtoma Maria SP Katolicka Zamość 8,58
2005 r. Seń Martyna SP Płoskie 8,69

60 metrów chłopców
2003 r. Bodys Hubert SP Łabuńki 8,13
2004 r. Nowak Maciej SP 3 Zamość 8,83
2005 r. Laskowski Jakub SP 4 Zamość 8,95

300 metrów dziewcząt
2003 r. Ordyniec Karolina SP Zawada 51,54
2004 r. Antosz Klaudia SP Zwierzyniec 50,12
2005 r. Bartnik Julia SP Zwierzyniec 53,54

300 metrów chłopców
2003 r. Kowal Michał SP Zwierzyniec 46,12
2004 r. Adamczuk Szymon SP Zwierzyniec 50,55
2005 r. Marzec Jakub SP Zwierzyniec 50,35

600 metrów dziewcząt
2003 r. Zielonka Oliwia SP Zwierzyniec 1,5992
2004 r. Kazanowska Milena SP 3 Zamość 2,0792
2005 r. Kowalczuk Agnieszka SP Łabuńki 2,1819

1000 metrów chłopców
2003 r. Adamczuk Bartek SP Zwierzyniec 3,2737
2004 r. Tomasiak Rafał SP Łabuńki 3,4644
2005 r. Nocko Robert SP 3 Zamość 4,5754

skok wzwyż dziewcząt
2003 r. Panas Aleksandra SP Zwierzyniec 1,00
2004 r. Śmiech Wiktoria SP Horyszów Polski 1,20
2005 r. Kożuszek Aleksandra SP Łabuńki 1,20

skok wzwyż chłopców
2003 r. Chrzan Kacper SP Łabuńki 1,40
2004 r. Krzaczkowski Kamil SP Łabuńki 1,30
2005 r. Kolaja Marcel SP Łabuńki 1,10

skok w dal dziewcząt
2003 r. Czapka Oliwia SP 9 Zamość 4,26
2004 r. Jachymek Sabina SP Komarów 4,30
2005 r. Daszek Natalia SP Kalinowice 4,11

skok w dal chłopców
2003 r. Bodys Hubert SP Łabuńki 5,05
2004 r. Nowak Maciej SP 3 Zamość 4,19
2005 r. Marzec Jakub SP Zwierzyniec 4,21

rzut piłką palantową dziewcząt
2003 r. Złomańczuk Wiktoria SP 9 Zamość 45,00
2004 r. Antosz Klaudia SP Zwierzyniec 37,50
2005 r. Bartnik Julia SP Zwierzyniec 27,00

rzut piłką palantową chłopców   
2003 r. Kowal Michał SP Zwierzyniec 59,00
2004 r. Adamczuk Szymon SP Zwierzyniec 47,00
2005 r. Antosz Karol SP Zwierzyniec 41,00

 

Integracyjny Festiwal Sportowy – 20-22 maja 2016 r.

Zamojskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Integracyjnym Festiwalu Sportowym, który odbędzie się w Zamościu w dniach 20 – 22 maja 2016 roku. Festiwal skierowany jest do osób niepełnosprawnych; podopiecznych Specjalnych Ośrodków  Szkolno – Wychowawczych, Ośrodków Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczych, Warsztatów Terapii Zajęciowej, mieszkańców Domów Pomocy Społecznej oraz młodzieży szkolnej zamojskich szkół w tym uczniów klas integracyjnych.

Program przedsięwzięcia to bogaty wachlarz dyscyplin i konkurencji sportowych.

W piątek 20 maja 2016 roku w dużej hali OSiR w Zamościu odbędzie się moduł poświęcony bocci oraz zawody race runner. Zawody boccia zrealizujemy przy współpracy merytorycznej z Aktywnym Klubem Sportowym Osób Niepełnosprawnych „Krok za Krokiem” w Zamościu oraz Środowiskowym Domem Samopomocy „Krok dalej” w Białobrzegach. Sobota 21 maja to zawody pływackie oraz konkurencje rekreacyjno – sportowe na zamojskie pływalnia. Ostatni dzień Integracyjnego Festiwalu Sportowego to zawody lekkoatletyczne oraz rekreacyjno – sportowe na stadionie OSiR w Zamościu

 

Zadanie odbędzie się dzięki finansowemu wsparciu: Ministerstwa Sportu i Turystyki, Miasta Zamość, Starostwa Powiatowego w Zamościu oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego.

Serdecznie zapraszamy!

afisz_Integracyjny

 

Lista zwycięzców Czwartków LA – 28-04-2016

logo

Lista zwycięzców zawodów lekkoatletycznych w ramach Czwartków Lekkoatletycznych. Zawody odbyły się na stadionie zamojskiego OSIR-u, w dniu 28.04.2016 r.

Wszystkie wyniki można pobrać w dziale Czwartki LA lub bezpośrednio POBIERZ

 

 

60 metrów dziewcząt
2003 r. Kołodziejczyk Monika SP Majdan Sopocki 8,57
2004 r. Jachtoma Maria SP Katolicka Zamość 8,65
2005 r. Seń Martyna SP Płoskie 8,50

60 metrów chłopców
2003 r. Lis Karol SP6 Zamość 8,25
2004 r. Buczek Jonatan SP Majdan Sopocki 8,34
2005 r. Madeja Jakub SP Łabuńki 9,02

300 metrów dziewcząt
2003 r. Pelc Weronika SP 9 Zamość 53,03
2004 r. Pakuła Malwina SP Łabuńki 55,79
2005 r. Walczuk Samanta SP 7 Zamość 52,50

300 metrów chłopców
2003 r. Halej Kacper SP Łabunie 54,27
2004 r. Borek Kacper SP 9 Zamość 51,19
2005 r. Adamowicz Kacper SP 3 Zamość 55,51

600 metrów dziewcząt
2003 r. Czapka Oliwia SP 9 Zamość  1,5980
2004 r. Kazanowska Milena SP 3 Zamość 2,1248
2005 r. Skardecka Karina SP Wierzba 2,1154

1000 metrów chłopców
2003 r. Miszczuk Sebastian SP 6 Zamość 3,3500
2004 r. Obst Filip SP 9 Zamość 3,3840

skok wzwyż dziewcząt
2003 r. Zimek Weronika SP Łabunie 1,15
2004 r. Śmiech Wiktoria SP Horyszów Polski 1,15
2005 r. Kożuszek Aleksandra SP Łabuńki 1,20

skok wzwyż chłopców
2003 r. Swatowski Kacper SP Łabunie 1,30
2004 r. Krzaczkowski Kamil SP Łabuńki 1,20
2005 r. Kolaja Marcel SP Łabuńki 1,05

skok w dal dziewcząt
2003 r. Sobczak Julia sp 10 Zamość 4,40
2004 r. Jachtoma Maria SP Katolicka Zamość 4,41
2005 r. Daszek Natalia SP Kalinowice 4,12

skok w dal chłopców
2003 r. Kluczek Szymon SP 10 Zamość 4,66
2004 r. Buczek Jonatan SP Majdan Sopocki 4,20
2005 r. Piłat Maciej SP Łabuńki 3,65

rzut piłką palantową dziewcząt
2003 r. Pelc Weronika SP 9 Zamość 39,50
2004 r. Kostur Martyna SP Majdan Sopocki 31,00
2005 r. Naklicka Izabela SP Łabunie 24,50

rzut piłką palantową chłopców   
2003 r. Mulawa Piotr SP Łabunie 44,00
2004 r. Jarszak Oskar SP Majdan Sopocki 41,00
2005 r. Topolski Mateusz SP Łabunie 38

 

 

Partnerzy


Miasto Zamość


Powiat zamojski


Fundusz Inicjatyw Obywatelskich


www.lubelskie.pl


Ministerstwo Sportu i Turystyki


Czwartki lekkoatletyczne