Mikołajkowe Zawody Pływackie – 05-12-2016 r.

 

15326601_1794503154170827_530824490827889915_nWyniki Mikołajkowych Zawodów Pływackich, które odbyły się dzisiaj, na basenie krytej pływalni OSiR w Zamościu. W zawodach uczestniczyło 140 dzieci z zamojskich przedszkoli i szkół podstawowych.

Organizatorem zawodów było Zamojskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej przy wsparciu Miasta Zamość.

 
klasy IV

25 metrów-styl grzbietowy chłopców
1. Tokarski Jakub 22,02
2. Kawala Karol 22,91
3. Kopciowski Konrad 24,51

25 metrów-styl grzbietowy dziewcząt
1. Łysejko Paulina 22,76
2. Piasecka Natalia 24,21
3. Kowalczuk Matylda 26,6

25 metrów-kraul dziewcząt
1. Naklicka Izabella 17,43
2. Buczak Weronika 18,48
3. Ostrowska Katarzyna 21,02

25 metrów-kraul chłopców
1. Libera Bartłomiej 18,79
2. Kołtun Igor 21,28
3. Mikuła Radosław 24,04

klasy III
25 metrów- kraul dziewcząt
1. Hauzner Natalia 18,60
2. Poździk Zuzanna 25,94
3. Niesioruk Katarzyna 26,90

25 metrów- styl grzbietowy dziewcząt
1. Kossowska Paulina 25,31
2. Bergiel Alicja 29,56
3. Mazurek Maja 31,22

klasy III
25 metrów-styl dowolny chłopców
1. Dziura Kacper 19,34
2. Parol Jakub 22,17
3. Chmielecki Mateusz 25,12

25 metrów-styl grzbietowy chłopców
1. Dziura Michał 23,66
2. Rakowiecki Kacper 27,70
3. Sioma Aleksander 28,51

klasa II
25 metrów-styl grzbietowy dziewcząt
1. Koczułap Maja 36,44
2. Gąsior Eliza 1.04,17

15267820_1794503640837445_3777476292108013319_n 15349625_1794504557504020_2477560314959187699_n

15232333_1794504470837362_8491970059595503099_n 15284998_1794504304170712_1808691652985676079_n 15350667_1794503467504129_8706819345528289407_n 15355785_1794503307504145_2171940408249216527_n 15390997_1794503630837446_1534240081783927437_n 15391212_1794503310837478_5589860313369475012_n

 

Turniej Koszykówki „Grand Prix Miasta Zamość 2016” – 29-10-2016 r.

dsc_000729 października, w hali III LO w Zamościu odbył się finałowy turniej koszykarzy z cyklu Grand Prix Miasta Zamość o Puchar Prezesa Zamojskiego TKKF. W turnieju startowały drużyny z Białej Podlaski, Biłgoraja, Hrubieszowa, Tomaszowa Lubelskiego i Zamościa. W finale zmierzyły się zespoły Odysa Biała Podlaska i Camaro Zamość.W bardzo wyrównanym i stojącym na wysokim poziomie meczu, Odys wygrał z Camaro 48-42. Największą niespodzianką turnieju było zajęcie trzeciego miejsca przez UKS Ogólniak Hrubieszów. Licealiści z Hrubieszowa w meczu o 3 miejsce, pokonali doświadczonych zawodników z Basketu Biłgoraj 51-48.

Wyniki:

Camaro Zamość – UKS Ogólniak Hrubieszów 55-46
Basket Biłgoraj – Odys Biała Podlaska 38-51
UKS Ogólniak Hrubieszów – Valentino Vemat Tomaszów Lubelski 49-35
Odys Biała Podlaska – UKS Ogólniak Hrubieszów II 82-31
Valentino Vemat Tomaszów Lubelski – Camaro Zamość 51-53
UKS Ogólniak Hrubieszów II – Basket Biłgoraj 7-101

Mecz o trzecie miejsce
UKS Ogólniak Hrubieszów – Basket Biłgoraj 51-48

Mecz finałowy
Camaro Zamość – Odys Biała Podlaska 42-48

Król strzelców turnieju – Mateusz Biegajło (Odys Biała Podlaska)
MVP turnieju – Łukasz Biegajło (Odys Biała Podlaska)

dsc_0043

 

Lista zwycięzców Czwartków LA z ORLENEM – 11-10-2016 r.

logo

Lista  zwycięzców w zawodach Czwartku LA z Orlenem, które odbyły się we wtorek, 11 października 2016 r.

Wszystkie wyniki można pobrać w dziale Czwartki LA lub bezpośrednio Pobierz

 

 

 

60 metrów dziewcząt
2004 r. Jachymek Sabina SP Komarów 8,54
2005 r. Daszek Natalia SP Kalinowice 9,49
2006 r. Hajzer Oliwia SP 10 Zamość 9,10

60 metrów chłopców
2004 r. Misztal Krzysztof SP Majdan Sopocki 8,70
2005 r. Orłowski Michał SP 7 Zamość 9,23
2006 r. Krupa Michał SP Łabunie 9,74

300 metrów dziewcząt
2004 r. Antosz Klaudia SP Zwierzyniec 51,12
2005 r. Bartnik Julia SP Zwierzyniec 54,64

300 metrów chłopców
2004 r. Sajon Łukasz SP 3 Zamość 54,77
2005 r. Tański Szymon SP 3 Zamość 58,08

600 metrów dziewcząt
2004 r. Kazanowska Milena SP 3 Zamość 2:09,69
2005 r. Wawrych Karolina SP 3 Zamość 2:33,51

1000 metrów chłopców
2004 r. Przysiadły Jakub SP 3 Zamość 4:19,89
2005 r. Miedźwiedź Aureliusz SP 3 Zamość 4:19,90

skok wzwyż dziewcząt
2004 r. Śmiech Wiktoria SP Horyszów Polski 1,25
2005 r. Martyniuk Karolina SP Horyszów Polski 0,95
2006 r. Nicpoń Ilona SP Łabunie 1,00

skok wzwyż chłopców
2004 Halej Kacper SP Łabunie 1,30
2005 Zygmunt Dawid SP Cześniki 1,00
2006 Kołtun Maciej SP Łabunie 1,05

skok w dal dziewcząt
2004 r. Jachymek Sabina SP Komarów 4,11
2005 r. Daszek Natalia SP Kalinowice 4,02
2006 r. Hajzer Oliwia SP 10 Zamość 3,60

skok w dal chłopców
2004 r. Buczek Jonatan SP Majdan Sopocki 4,24
2005 r. Tański Szymon SP 3 Zamość 3,58
2006 r. Knap Albert SP Majdan Sopocki 3,35

rzut piłką palantową dziewcząt
2004 r. Antosz Klaudia SP Zwierzyniec 34,50
2005 r. Cieplechowicz Amelia SP Zwierzyniec 27,50
2006 r. Oberda Anna SP 3 Zamość 23,00

rzut piłką palantową chłopców
2004 r. Adamczuk Szymon SP Zwierzyniec 41,00
2005 r. Antosz Karol SP Zwierzyniec 45,50
2006 r. Naworol Jakub SP Komarów 41,50

Lista zwycięzców Czwartków LA z ORLENEM – 07-10-2016 r.

www.czwartki.plLista zwycięzców w zawodach Czwartku LA z Orlenem, które odbyły się w piątek, 7 października 2016 r.
Wszystkie wyniki można pobrać w dziale Czwartki LA lub bezpośrednio Pobierz

 

 

 

60 metrów dziewcząt
2004 r. Jachymek Sabina SP Komarów 8,55
2005 r. Seń Martyna SP Płoskie 8,48
2006 r. Hajzer Oliwia SP 10 Zamość 9,36

60 metrów chłopców
2004 r. Żur Paweł SP 3 Zamość 9,07
2005 r. Suchowicz Tobiasz SP Kalinowice 9,40
2006 r. Naworol Jakub SP Komarów 9,59

300 metrów dziewcząt
2004 r. Kiecana Oliwia SP 3 Zamość 57,60
2005 r. Walczuk Samanta SP 7 Zamość 53,00
2006 r. Bańka Michalina SP Kalinowice 70,47

300 metrów chłopców
2004 r. Kierepka Kacper SP 3 Zamość 54,43
2005 r. Rymarz Jakub SP 6 Zamość 52,19

600 metrów dziewcząt
2004 r. Kazanowska Milena SP 3 Zamość 2:08,22
2005 r. Wawrych Karolina SP 3 Zamość 2:27,45

1000 metrów chłopców
2004 r. Przysiadły Jakub SP 3 Zamość 3,57,40
2005 r. Miedźwiedź Aureliusz SP 3 Zamość 3:57,28

skok wzwyż dziewcząt
2004 r. Kostrubiec Magdalena SP Horyszów Polski 1,25
2005 r. Kożuszek Aleksandra SP Łabuńki 1,20
2006 r. Nicpoń Ilona SP Łabunie 1,05

skok wzwyż chłopców
2005 r. Kułacz Tomasz SP Horyszów Polski 1,10
2006 r. Kostrubiec Marcin SP Horyszów Polski 1,10

skok w dal dziewcząt
2004 r. Jachymek Sabina SP Komarów 4,53
2005 r. Walczuk Samanta SP 7 Zamość 4,16
2006 r. Hajzer Oliwia SP 10 Zamość 3,77

skok w dal chłopców
2004 r. Żur Paweł SP 3 Zamość 4,29
2005 r. Kozyra Bartosz SP 6 Zamość 3,93
2006 r. Krzeszowski Paweł SP Komarów 3,34

rzut piłką palantową dziewcząt
2004 r. Kowalska Julia SP 7 Zamość 24,50
2005 r. Ochniowska Martyna SP 7 Zamość 21,50
2006 r. Oberda Anna SP 3 Zamość 21,50

rzut piłką palantową chłopców
2004 r. Kierepka Kacper SP 3 Zamość 37,00
2005 r. Rymarz Jakub SP 6 Zamość 38,00
2006 r. Dżygało Bartek SP Kalinowice 29,00

 

Lista zwycięzców Czwartków LA z ORLENEM – 29-09-2016 r.

Lista zwwww.czwartki.plycięzców w zawodach Czwartku LA z Orlenem, które odbyły się w czwartek, 29 września 2016 r.

Wszystkie wyniki można pobrać w dziale Czwartki LA lub bezpośrednio POBIERZ

 

 

 

 

 

60 metrów dziewcząt
2004 r. Jachymek Sabina SP Komarów 8,63
2005 r. Seń Martyna SP Płoskie 8,97
2006 r. Hajzer Oliwia SP 10 Zamość 9,64

60 metrów chłopców
2004 r. Buczek Jonatan SP Majdan Sopocki 8,42
2005 r. Antosz Karol SP Zwierzyniec 8,93
2006 r. Hurkała Nikodem SP Majdan Sopocki 9,54

300 metrów dziewcząt
2004 r. Antosz Klaudia SP Zwierzyniec 49,65
2005 r. Bartnik Julia SP Zwierzyniec 53,54
2006 r. Buczak Weronika SP 9 Zamość 58,28

300 metrów chłopców
2004 r. Halej Kacper SP Łabunie 50,10
2005 r. Rymarz Jakub SP 6 Zamość 51,11
2006 r. Czarniecki Maciej SP Zwierzyniec 56,90

600 metrów dziewcząt
2004 r. Kazanowska Milena SP 3 Zamość 2:04,59
2005 r. Małecka Oliwia SP 4 Zamość 2:11,60
2006 r. Szmidt Wiktoria SP 9 Zamość 2:08,63

1000 metrów chłopców
2004 r. Kmiecik Bartłomiej SP 9 Zamość 3:28,60
2005 r. Krawczuk Sebastian SP 8 Zamość 3:38,00

skok wzwyż dziewcząt
2004 r. Kostrubiec Magdalena SP Horyszów Polski 1,25
2005 r. Kożuszek Aleksandra SP Łabuńki 1,20
2006 r. Nicpoń Ilona SP Łabunie 1,05

skok wzwyż chłopców
2004 r. Halej Kacper SP Łabunie 1,35
2005 r. Presz Szymon SP Cześniki 1,05
2006 r. Kołtun Maciej SP Łabunie 1,20

skok w dal dziewcząt
2004 r. Jachymek Sabina SP Komarów 4,08
2005 r. Walczuk Samanta SP 7 Zamość 4,10
2006 r. Hajzer Oliwia SP 10 Zamość 3,69

skok w dal chłopców
2004 r. Buczek Jonatan SP Majdan Sopocki 4,17
2005 r. Marzec Jakub SP Zwierzyniec 4,21
2006 r. Hurkała Nikodem SP Majdan Sopocki 3,42

rzut piłką palantową dziewcząt
2004 r. Antosz Klaudia SP Zwierzyniec 43,00
2005 r. Kita Natalia SP 8 Zamość 27,00
2006 r. Mulawa Julia SP Katolicka Zamość 29,50

rzut piłką palantową chłopców
2004 r. Adamczuk Szymon SP Zwierzyniec 58,50
2005 r. Antosz Karol SP Zwierzyniec 52,00
2006 r. Antosz Adrian SP Zwierzyniec 31,50

Turniej Koszykówki „Grand Prix Miasta Zamość 2016” – 24-09-2016 r.

Kolejny Turniej Koszykówki Mężczyzn z cyklu Grand Prix o puchar Prezesa Zamojskiego TKKF odbył się w sobotę 24 września, w hali sportowej Zespołu Szkół Nr 2 w Hrubieszowie. W turnieju zagrały drużyny: All Stars Lublin, Valentino Vemat Tomaszów Lubelski, UKS Ogólniak Hrubieszów i Camaro Zamość.
Wyniki:
Tomaszów Lubelski-Zamość 31-68
Hrubieszów-Lublin 33-39
Lublin-Tomaszów Lubelski 70-34
Zamość-Hrubieszów 42-37
Tomaszów Lubelski-Hrubieszów 39-47
Zamość-Lublin 42-60

Kolejność w Turnieju:
1. All Stars Lublin
2. Camaro Zamość
3. UKS Ogólniak Hrubieszów
4. Valentino Vemat Tomaszów Lubelski

Królem strzelców został Marian Zaj (All Stars Lublin), natomiast MVP Turnieju (najlepszy zawodnik) Damian Jóźwiak (UKS Ogólniak Hrubieszów).

14390826_1760752920879184_3045452848737142961_n

XX Festyn Rekreacyjno-Sportowy – 23-09-2016 r.

14448945_1752201778377719_6469351104598634783_nW piątek 23 września, na gościnnym terenie Domu Pomocy Społecznej w Ruskich Piaskach, odbył się XX Festyn Rekreacyjno-Sportowy dla osób niepełnosprawnych. W Festynie uczestniczyli mieszkańcy Domów Pomocy Społecznej z 6 powiatów województwa lubelskiego. Uczestnicy mieli możliwość startu w wielu konkurencjach i grach sportowych. Po zakończeniu rywalizacji sportowej, wszyscy spotkali się na dziedzińcu pięknego pałacu, by pogratulować zwycięzcom i uczestnikom zawodów wspaniałych rezultatów. Do samego wieczora trwała wspólna zabawa przy utworach granych przez Szczebrzeską Kapelę Podwórkową.

Kolejność drużyn po zakończeniu rywalizacji sportowo-rekreacyjnej:
1. DPS Krasnystaw,
2. DPS Surhów,
3. DPS Teodorówka,
4. POW Krasnobród,
5. DPS Tyszowce,
6. DPS Krasnobród,
7. DPS Majdan Wielki,
8. DPS Ruskie Piaski,
9. DPS Popkowice,
10. DPS Szczebrzeszyn.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za przybycie i zapraszamy na następne imprezy organizowane przez Zamojskie TKKF.
Dziękujemy Pani Dyrektor Alinie Anasiewicz i pracownikom  DPS w Ruskich Piaskach za wspaniałą pomoc i współpracę przy organizacji Festynu.
Organizatorem XX Festynu Rekreacyjno-Sportowego było Zamojskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
przy wsparciu finansowym Ministerstwa Sportu i Turystyki, Starostwa Powiatowego w Zamościu oraz Zarządu Głównego TKKF w Warszawie.

14492327_1752202585044305_4576167494598835220_n

Lista zwycięzców Czwartków LA z Orlenem – 23-09-2016 r.

logo

Lista zwycięzców w zawodach Czwartku LA z Orlenem, które odbyły się w piątek, 23 września 2016 r.

Wszystkie wyniki można pobrać w dziale Czwartki LA lub bezpośrednio POBIERZ

 

 

 

60 metrów dziewcząt
2004 r. Jachymek Sabina SP Komarów 8,36
2005 r. Seń Martyna SP Płoskie 8,69
2006 r. Hajzer Oliwia SP 10 Zamość 9,78

60 metrów chłopców
2004 r. Buczek Jonatan SP Majdan Sopocki 8,82
2005 r. Kułacz Tomasz SP Horyszów Polski 9,37
2006 r. Krupa Michał SP Łabunie 9,57

300 metrów dziewcząt
2004 r. Pyś Julia SP Horyszów Polski 55,76
2005 r. Wiśniewska Izabela SP Łabunie 1:01,26
2006 r. Buczak Weronika SP 9 Zamość 59,06

300 metrów chłopców
2004 r. Sadowski Szymon SP 9 Zamość 49,89
2005 r. Tański Szymon SP 3 Zamość 56,57
2006 r. Krupa Michał SP Łabunie 59,54

600 metrów dziewcząt
2004 r. Hauzner Emilia SP 9 Zamość 2:20,74
2005 r. Buryła Dominika SP 9 Zamość 2:17,17
2006 r. Szmidt Wiktoria SP 9 Zamość 2:12,19

1000 metrów chłopców
2004 r. Kmiecik Bartłomiej SP 9 Zamość 3:33,21
2005 r. Krawczuk Sebastian SP 8 Zamość 3:44,90
2006 r. Rak Dominik SP Złojec 4:48,81

skok wzwyż dziewcząt
2004 r. Kostrubiec Magdalena SP Horyszów Polski 1,25
2005 r. Kożuszek Aleksandra SP Łabuńki 1,25
2006 r. Nicpoń Ilona SP Łabunie 1,05

skok wzwyż chłopców
2004 r. Kopański Maciej SP Łabuńki 1,30
2005 r. Zygmunt Dawid SP Cześniki 1,10
2006 r. Krupa Michał SP Łabunie 1,10

skok w dal dziewcząt
2004 r. Jachymek Sabina SP Komarów 4,23
2005 r. Walczuk Samanta SP 7 Zamość 3,88
2006 r. Hajzer Oliwia SP 10 Zamość 3,46

skok w dal chłopców
2004 r. Sadowski Szymon SP 9 Zamość 4,11
2005 r. Łukaszczuk Sebastian SP Łabuńki 3,73
2006 r. Samonek Jakub SP 3 Zamość 3,40

rzut piłką palantową dziewcząt
2004 r. Kostur Martyna SP Majdan Sopocki 33
2005 r. Rugała Amelia SP 8 Zamość 26
2006 r. Naklicka Izabela SP 9 Zamość 28

rzut piłką palantową chłopców
2004 r. Wołoszyn Michał SP Łabuńki 39
2005 r. Madeja Jakub SP Łabuńki 38
2006 r. Rucki Maksymilian SP 9 Zamość 32

Partnerzy


Miasto Zamość


Powiat zamojski


Fundusz Inicjatyw Obywatelskich


www.lubelskie.pl


Ministerstwo Sportu i Turystyki


Czwartki lekkoatletyczne