Lista zwycięzców Czwartków LA z ORLENEM – 11-10-2016 r.

logo

Lista  zwycięzców w zawodach Czwartku LA z Orlenem, które odbyły się we wtorek, 11 października 2016 r.

Wszystkie wyniki można pobrać w dziale Czwartki LA lub bezpośrednio Pobierz

 

 

 

60 metrów dziewcząt
2004 r. Jachymek Sabina SP Komarów 8,54
2005 r. Daszek Natalia SP Kalinowice 9,49
2006 r. Hajzer Oliwia SP 10 Zamość 9,10

60 metrów chłopców
2004 r. Misztal Krzysztof SP Majdan Sopocki 8,70
2005 r. Orłowski Michał SP 7 Zamość 9,23
2006 r. Krupa Michał SP Łabunie 9,74

300 metrów dziewcząt
2004 r. Antosz Klaudia SP Zwierzyniec 51,12
2005 r. Bartnik Julia SP Zwierzyniec 54,64

300 metrów chłopców
2004 r. Sajon Łukasz SP 3 Zamość 54,77
2005 r. Tański Szymon SP 3 Zamość 58,08

600 metrów dziewcząt
2004 r. Kazanowska Milena SP 3 Zamość 2:09,69
2005 r. Wawrych Karolina SP 3 Zamość 2:33,51

1000 metrów chłopców
2004 r. Przysiadły Jakub SP 3 Zamość 4:19,89
2005 r. Miedźwiedź Aureliusz SP 3 Zamość 4:19,90

skok wzwyż dziewcząt
2004 r. Śmiech Wiktoria SP Horyszów Polski 1,25
2005 r. Martyniuk Karolina SP Horyszów Polski 0,95
2006 r. Nicpoń Ilona SP Łabunie 1,00

skok wzwyż chłopców
2004 Halej Kacper SP Łabunie 1,30
2005 Zygmunt Dawid SP Cześniki 1,00
2006 Kołtun Maciej SP Łabunie 1,05

skok w dal dziewcząt
2004 r. Jachymek Sabina SP Komarów 4,11
2005 r. Daszek Natalia SP Kalinowice 4,02
2006 r. Hajzer Oliwia SP 10 Zamość 3,60

skok w dal chłopców
2004 r. Buczek Jonatan SP Majdan Sopocki 4,24
2005 r. Tański Szymon SP 3 Zamość 3,58
2006 r. Knap Albert SP Majdan Sopocki 3,35

rzut piłką palantową dziewcząt
2004 r. Antosz Klaudia SP Zwierzyniec 34,50
2005 r. Cieplechowicz Amelia SP Zwierzyniec 27,50
2006 r. Oberda Anna SP 3 Zamość 23,00

rzut piłką palantową chłopców
2004 r. Adamczuk Szymon SP Zwierzyniec 41,00
2005 r. Antosz Karol SP Zwierzyniec 45,50
2006 r. Naworol Jakub SP Komarów 41,50

Partnerzy


Miasto Zamość


Powiat zamojski


Fundusz Inicjatyw Obywatelskich


www.lubelskie.pl


Ministerstwo Sportu i Turystyki


Czwartki lekkoatletyczne