Lista zwycięzców Czwartków LA z ORLENEM – 07-10-2016 r.

www.czwartki.plLista zwycięzców w zawodach Czwartku LA z Orlenem, które odbyły się w piątek, 7 października 2016 r.
Wszystkie wyniki można pobrać w dziale Czwartki LA lub bezpośrednio Pobierz

 

 

 

60 metrów dziewcząt
2004 r. Jachymek Sabina SP Komarów 8,55
2005 r. Seń Martyna SP Płoskie 8,48
2006 r. Hajzer Oliwia SP 10 Zamość 9,36

60 metrów chłopców
2004 r. Żur Paweł SP 3 Zamość 9,07
2005 r. Suchowicz Tobiasz SP Kalinowice 9,40
2006 r. Naworol Jakub SP Komarów 9,59

300 metrów dziewcząt
2004 r. Kiecana Oliwia SP 3 Zamość 57,60
2005 r. Walczuk Samanta SP 7 Zamość 53,00
2006 r. Bańka Michalina SP Kalinowice 70,47

300 metrów chłopców
2004 r. Kierepka Kacper SP 3 Zamość 54,43
2005 r. Rymarz Jakub SP 6 Zamość 52,19

600 metrów dziewcząt
2004 r. Kazanowska Milena SP 3 Zamość 2:08,22
2005 r. Wawrych Karolina SP 3 Zamość 2:27,45

1000 metrów chłopców
2004 r. Przysiadły Jakub SP 3 Zamość 3,57,40
2005 r. Miedźwiedź Aureliusz SP 3 Zamość 3:57,28

skok wzwyż dziewcząt
2004 r. Kostrubiec Magdalena SP Horyszów Polski 1,25
2005 r. Kożuszek Aleksandra SP Łabuńki 1,20
2006 r. Nicpoń Ilona SP Łabunie 1,05

skok wzwyż chłopców
2005 r. Kułacz Tomasz SP Horyszów Polski 1,10
2006 r. Kostrubiec Marcin SP Horyszów Polski 1,10

skok w dal dziewcząt
2004 r. Jachymek Sabina SP Komarów 4,53
2005 r. Walczuk Samanta SP 7 Zamość 4,16
2006 r. Hajzer Oliwia SP 10 Zamość 3,77

skok w dal chłopców
2004 r. Żur Paweł SP 3 Zamość 4,29
2005 r. Kozyra Bartosz SP 6 Zamość 3,93
2006 r. Krzeszowski Paweł SP Komarów 3,34

rzut piłką palantową dziewcząt
2004 r. Kowalska Julia SP 7 Zamość 24,50
2005 r. Ochniowska Martyna SP 7 Zamość 21,50
2006 r. Oberda Anna SP 3 Zamość 21,50

rzut piłką palantową chłopców
2004 r. Kierepka Kacper SP 3 Zamość 37,00
2005 r. Rymarz Jakub SP 6 Zamość 38,00
2006 r. Dżygało Bartek SP Kalinowice 29,00

 

Partnerzy


Miasto Zamość


Powiat zamojski


Fundusz Inicjatyw Obywatelskich


www.lubelskie.pl


Ministerstwo Sportu i Turystyki


Czwartki lekkoatletyczne