Integracyjny Festiwal Sportowy – 20-22 maja 2016 r.

Zamojskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Integracyjnym Festiwalu Sportowym, który odbędzie się w Zamościu w dniach 20 – 22 maja 2016 roku. Festiwal skierowany jest do osób niepełnosprawnych; podopiecznych Specjalnych Ośrodków  Szkolno – Wychowawczych, Ośrodków Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczych, Warsztatów Terapii Zajęciowej, mieszkańców Domów Pomocy Społecznej oraz młodzieży szkolnej zamojskich szkół w tym uczniów klas integracyjnych.

Program przedsięwzięcia to bogaty wachlarz dyscyplin i konkurencji sportowych.

W piątek 20 maja 2016 roku w dużej hali OSiR w Zamościu odbędzie się moduł poświęcony bocci oraz zawody race runner. Zawody boccia zrealizujemy przy współpracy merytorycznej z Aktywnym Klubem Sportowym Osób Niepełnosprawnych „Krok za Krokiem” w Zamościu oraz Środowiskowym Domem Samopomocy „Krok dalej” w Białobrzegach. Sobota 21 maja to zawody pływackie oraz konkurencje rekreacyjno – sportowe na zamojskie pływalnia. Ostatni dzień Integracyjnego Festiwalu Sportowego to zawody lekkoatletyczne oraz rekreacyjno – sportowe na stadionie OSiR w Zamościu

 

Zadanie odbędzie się dzięki finansowemu wsparciu: Ministerstwa Sportu i Turystyki, Miasta Zamość, Starostwa Powiatowego w Zamościu oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego.

Serdecznie zapraszamy!

afisz_Integracyjny

 

Partnerzy


Miasto Zamość


Powiat zamojski


Fundusz Inicjatyw Obywatelskich


www.lubelskie.pl


Ministerstwo Sportu i Turystyki


Czwartki lekkoatletyczne