Monthly Archives: Maj 2017

Lista zwycięzców w Czwartku LA z 24 maja 2017 r.

 

Lista zwycięzców zawodów w ramach Czwartków Lekkoatletycznych z 24 maja 2017 r.

Oficjalne wyniki do pobrania:

Wyniki z 24 maja 2017 r.

 

 

 

 

 

60 metrów dziewcząt
2004 r. Jachymek Sabina SP Komarów 8,28
2005 r. Seń Martyna SP Płoskie 8,26
2006 r. Hajzer Oliwia SP 10 Zamość 9,13

60 metrów chłopców
2004 r. Halej Kacper SP Łabunie 8,39
2005 r. Antosz Karol SP Zwierzyniec 8,77
2006 r. Krupa Michał SP Łabunie 9,24

300 metrów dziewcząt
2004 r. Antosz Klaudia SP Zwierzyniec 47,98
2005 r. Bartnik Julia SP Zwierzyniec 54,59
2006 r. Buczak Weronika SP 9 Zamość 56,18

300 metrów chłopców
2004 r. Pieczykolan Dawid SP 9 Zamość 48,92
2005 r. Tański Szymon SP 3 Zamość 54,97
2006 r. Rarot Michał SP 3 Zamość 57,91

600 metrów dziewcząt
2004 r. Podolak Natalia SP 3 Zamość 2:02,80
2005 r. Jewuła Samanta SP 9 Zamość 2:37,92
2006 r. Szmidt Wiktoria SP 9 Zamość 2:13,04

1000 metrów chłopców
2004 r. Obst Filip SP 9 Zamość 3:58,35
2006 r. Kopciowski Karol SP 9 Zamość 4:15,21

skok wzwyż dziewcząt
2004 r. Kostrubiec Magdalena SP Horyszów Polski 1,25
2005 r. Kożuszek Aleksandra SP Łabuńki 1,15
2006 r. Frankiewicz Julia SP Cześniki 1,10

skok wzwyż chłopców
2004 Halej Kacper SP Łabunie 1,40
2005 Kułacz Tomasz SP Horyszów 1,15
2006 Kołtun Maciej SP Łabunie 1,25

skok w dal dziewcząt
2004 r. Mozoła Małgorzata SP Łabuńki 4,46
2005 r. Seń Martyna SP Płoskie 4,68
2006 r. Palonka Katarzyna SP Komarów 3,77

skok w dal chłopców
2004 r. Witkowski Michał SP 4 Zamość 4,47
2005 r. Marzec Jakub SP Zwierzyniec 4,51
2006 r. Bełz Wiktor SP 7 Zamość 3,77

rzut piłką palantową dziewcząt
2004 r. Antosz Klaudia SP Zwierzyniec 39,5
2005 r. Małecka Oliwia SP 4 Zamość 31,5
2006 r. Mulawa Julia SP Katolicka 36,50

rzut piłką palantową chłopców
2004 r. Jarszak Oskar SP Majdan Sopocki 47,00
2005 r. Antosz Karol SP Zwierzyniec 52,00
2006 r. Nowosad Jakub SP Komarów 48,50

 

Lista zwycięzców Czwartku LA z 16 maja 2017 r.

 

Lista zwycięzców w zawodach Czwartków Lekkoatletycznych, które odbyły się we wtorek, 16 maja 2017 r.

Oficjalne wyniki do pobrania:

Wyniki z 16 maja 2017 r.

 

 

 

60 metrów dziewcząt
2004 r. Mozoła Małgorzata SP Łabuńki 8,40
2005 r. Seń Martyna SP Płoskie 8,21
2006 r. Lupa Magdalena SP Kalinowice 9,31

60 metrów chłopców
2004 r. Misztal Krzysztof SP Majdan Sopocki 8,16
2005 r. Antosz Karol SP Zwierzyniec 8,50
2006 r. Krupa Michał SP Łabunie 9,12

300 metrów dziewcząt
2004 r. Antosz Klaudia SP Zwierzyniec 47,86
2005 r. Walczuk Samanta SP 7 Zamość 49,92
2006 r. Buczak Weronika SP 9 Zamość 57,79

300 metrów chłopców
2004 r. Łój Szymon SP Komarów 50,89
2005 r. Lalik Dawid SP Zwierzyniec 58,81
2006 r. Klimek Kacper SP 9 Zamość 63,45

600 metrów dziewcząt
2004 r. Rarot Roksana SP 9 Zamość 2:02,17
2005 r. Małecka Oliwia SP 4 Zamość 2:14,83
2006 r. Szmidt Wiktoria SP 9 Zamość 2:04,13

1000 metrów chłopców
2004 r. Kawalec Artur SP 4 Zamość 3:35,37
2005 r. Krawczuk Sebastian SP 8 Zamość 3:50,62

skok wzwyż dziewcząt
2004 r. Kostrubiec Magdalena SP Horyszów Polski 1,25
2005 r. Kożuszek Aleksandra SP Łabuńki 1,20
2006 r. Chwedorowicz Aleksandra SP Horyszów Polski 1,05

skok wzwyż chłopców
2004 Halej Kacper SP Łabunie 1,45
2005 Kułacz Tomasz SP Horyszów 1,15
2006 Kołtun Maciej SP Łabunie 1,20

skok w dal dziewcząt
2004 r. Mozoła Małgorzata SP Łabuńki 4,52
2005 r. Seń Martyna SP Płoskie 4,42
2006 r. Lupa Magdalena SP Kalinowice 3,53

skok w dal chłopców
2004 r. Misztal Krzysztof SP Majdan Sopocki 4,57
2005 r. Marzec Jakub SP Zwierzyniec 4,42
2006 r. Rarot Michał SP 3 Zamość 3,60

rzut piłką palantową dziewcząt
2004 r. Antosz Klaudia SP Zwierzyniec 36,5
2005 r. Małecka Oliwia SP 4 Zamość 28,5
2006 r. Naklicka Izabela SP 9 Zamość 35,00

rzut piłką palantową chłopców
2004 r. Adamczuk Szymon SP Zwierzyniec 61,5
2005 r. Antosz Karol SP Zwierzyniec 46,00
2006 r. Naworol Jakub SP Komarów 49,00

 

„Zamość Cup 2017” – Gimnazja – 12-05-2017 r.

Wyniki turnieju piłki nożnej „Zamość Cup 2017” dla szkół gimnazjalnych, który odbył się w piątek 12 maja na boisku OSiR w Zamościu:

 

 

 

 

 

Grupa A
Gimnazjum Nr 2 – Gimnazjum Jarosławiec 1-2
Gimnazjum Jarosławiec – Gimnazjum Nr 4 0-2
Gimnazjum Nr 4 – Gimnazjum Nr 2 1-2

Kolejność po meczach grupowych:
1. Gimnazjum Nr 4
2. Gimnazjum Nr 2
3. Gimnazjum Jarosławiec

Grupa B
Gimnazjum Nr 5 – Gimnazjum Społeczne 9-0
Gimnazjum Społeczne – Gimnazjum Gimnazjum Nr 1 2-4
Gimnazjum Nr 1 – Gimnazjum Nr 5 1-1

Kolejność po meczach grupowych:
1. Gimnazjum Nr 5
2. Gimnazjum Nr 1
3. Gimnazjum Społeczne

Półfinały:
Gimnazjum Nr 4 – Gimnazjum Nr 1 1-1 k. 4-5
Gimnazjum Nr 5 – Gimnazjum Nr 2 1-1 k. 1-3

Mecz o V miejsce:
Gimnazjum Społeczne – Gimnazjum Jarosławiec 2-8

Mecz o III miejsce:
Gimnazjum Nr 5 – Gimnazjum Nr 4 3-3 k. 3-1

FINAŁ:
Gimnazjum Nr 2 – Gimnazjum Nr 1 1-1 k. 2-3

Kolejność w turnieju:
1. Gimnazjum Nr 1
2. Gimnazjum Nr 2
3. Gimnazjum Nr 5
4. Gimnazjum Nr 4
5. Gimnazjum Jarosławiec
6. Gimnazjum Społeczne

Zwycięska drużyna Gimnazjum Nr 1 grała w składzie:
Mateusz Ząbczyk, Kacper Wanarski, Bartosz Bratkowski, Norbert Szewczak, Eryk Kowalski, Szymon Wanarski, Krystian Luterek, Paweł Kidybiński, Jakub Izdebski, Piotr Moskal, Przemysław Zawiślak, Karol Krupiński, Michał Pastuszak.
Trener: Monika Kozłowska

Najlepszy Bramkarz: Eryk Laszko (Gimnazjum Nr 2)
Król Strzelców: Jakub Sawicki (Gimnazjum Nr 4)

Wszystkim zespołom dziękujemy za udział i wspaniałą grę w turnieju.

19 maja (piątek) odbędzie się następny turniej w ramach „Zamość Cup 2017”, tym razem dla szkół ponadgimnazjalnych.

Cykl turniejów piłki nożnej „Zamość Cup 2017” odbywa się dzięki wsparciu finansowym Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Partnerzy


Miasto Zamość


Powiat zamojski


Fundusz Inicjatyw Obywatelskich


www.lubelskie.pl


Ministerstwo Sportu i Turystyki


Czwartki lekkoatletyczne