Monthly Archives: Wrzesień 2015

Lista zwycięzców Czwartków LA z dnia 25-09-2015 r.

logoLista zwycięzców zawodów lekkoatletycznych w ramach Czwartków Lekkoatletycznych. Zawody odbyły się na stadionie zamojskiego OSIR-u, w dniu 25.09.2015 r.

Wszystkie wyniki można pobrać w dziale Czwartki LA lub bezpośrednio POBIERZ

60 metrów dziewcząt
2003 r. Kołodziejczyk Monika SP Majdan Sopocki 8,76
2004 r. Jachymek Sabina SP Komarów 9,03
2005 r. Skardecka Karina SP Wierzba 9,64

60 metrów chłopców
2003 r. Bodys Hubert SP Łabuńki 8,77
2004 r. Sadowski Szymon SP 9 Zamość 8,83
2005 r. Suchowicz Tobiasz SP Kalinowice 9,50

300 metrów dziewcząt
2003 r. Pelc Weronika SP 9 Zamość 54,30
2004 r. Gil Paulina SP Sitno 56,97
2005 r. Walczuk Samanta SP 7 Zamość 54,00

300 metrów chłopców
2003 r. Podoba Jakub SP 2 Zamość 43,97
2004 r. Borek Kacper SP 9 Zamość 53,38
2005 r. Dzińkowski Dawid SP 9 Zamość 70,79

600 metrów dziewcząt
2003 r. Czapka Oliwia SP 9 Zamość 1,57.28
2004 r. Kazanowska Milena SP 3 Zamość 2,12.76
2005 r. Buchajczuk Julia SP 9 Zamość 2,40.45

1000 metrów chłopców
2003 r. Makowski Kacper SP 9 Zamość 3,35.37
2004 r. Kmiecik Bartłomiej SP 9 Zamość 3,33.64
2005 r. Kostrubiec Maksymilian SP 7 Zamość 4,02.13

skok wzwyż dziewcząt
2003 r. Ramiączek Wiktoria SP Komarów 1,15
2004 r. Gładysz Eliza SP Łabuńki 1,10
2005 r. Kożuszek Aleksandra SP Łabuńki 1,05

skok wzwyż chłopców
2003 r. Szponar Konrad SP Wierzba 1,20
2004 r. Krzaczkowski Kamil SP Łabuńki 1,15

skok w dal dziewcząt
2003 r. Sobczuk Julia SP 10 4,31
2004 r. Jachymek Sabina SP Komarów 4,15
2005 r. Daszek Natalia SP Kalinowice 3,60
skok w dal chłopców
2003 r. Podoba Jakub SP 2 Zamość 4,68
2004 r. Tomasiak Rafał SP Łabuńki 3,81
2005 r. Kostrubiec Maksymilian SP 7 Zamość 3,40

rzut piłką palantową dziewcząt
2003 r. Złomańczuk Wiktoria SP 9 Zamość 37,00
2004 r. Kostur Martyna SP Majdan Sopocki 28,00
2005 r. Kłoczek Gabriela SP Wierzba 26,00

rzut piłką palantową chłopców   
2003 r. Tywoniuk Dawid SP Wierzba 47,00
2004 r. Koc Szymon SP 9 Zamość 46,00
2005 r. Krukowski Maks SP Wierzba 33,00

Lista zwycięzców Czwartków LA z dnia 16-09-2015 r.

logo

Lista zwycięzców zawodów lekkoatletycznych w ramach Czwartków Lekkoatletycznych. Zawody odbyły się na stadionie zamojskiego OSIR-u, w dniu 16.09.2015 r.

Wszystkie wyniki można pobrać w dziale Czwartki LA lub bezpośrednio POBIERZ

 

 

 

60 metrów dziewcząt
2003 r. Kołodziejczyk Monika SP Majdan Sopocki 9,10
2004 r. Jachymek Sabina SP Komarów 9,32
2005 r. Wajda Oliwia SP4 Zamość 9,44

60 metrów chłopców
2003 r. Lis Karol SP4 Zamość 8,76
2004 r. Goch Sebastian SP Wierzba 9,10
2005 r. Laskowski Jakub SP4 Zamość 9,71

300 metrów dziewcząt
2003 r. Kaproń Patrycja SP9 Zamość 57,60
2004 r. Kostrubiec Magdalena SP Horyszów Polski 58,95
2005 r. Walczuk Samanta SP7 Zamość 55,06

300 metrów chłopców
2003 r. Bratko Krystian SP9 Zamość 53,72
2004 r. Borek Kacper SP9 Zamość 56,56
2005 r. Bamburski Kacper SP Kalinowice 59,34

600 metrów dziewcząt
2003 r. Roczniak Natalia SP9 Zamość 2,42.34
2004 r. Szyszkowska Wiktoria SP9 Zamość 2,21.03
2005 r. Buchajczuk Julia SP9 Zamość 2,28.28

1000 metrów chłopców
2003 r. Zaciera Mikołaj SP9 Zamość 3,48.02
2004 r. Jarszak Oskar SP Majdan Sopocki 3,58.16
2005 r. Kostrubiec Maksymilian SP7 Zamość 3,56.04

skok wzwyż dziewcząt
2003 r. Ramiączek Wiktoria SP Komarów 1,15
2004 r. Gładysz Eliza SP Łabuńki 1,10
2005 r. Kożuszek Aleksandra SP Łabuńki 1,05

skok wzwyż chłopców
2003 r. Szponar Konrad SP Wierzba 1,25
2004 r. Kolaja Szymon SP Łabuńki 1,10

skok w dal dziewcząt
2003 r. Czapka Oliwia SP9 Zamość 3,99
2004 r. Jachymek Sabina SP Komarów 4,03
2005 r. Walczuk Samanta  SP7 Zamość 3,62

skok w dal chłopców
2003 r. Bodys Hubert SP Łabuńki  4,38
2004 r. Tomasiak Rafał SP Łabuńki  4,08
2005 r. Laskowski Jakub SP4 Zamość 3,66

rzut piłką palantową dziewcząt
2003 r. Złomańczuk Wiktoria SP9 Zamość 43
2004 r. Koza Aleksandra SP9 Zamość 31
2005 r. Kłoczek Gabriela SP Wierzba  28

rzut piłką palantową chłopców   
2003 r. Tywoniuk Dawid SP Wierzba 47
2004 r. Koc Szymon SP9 Zamość 49
2005 r. Jachymczyk Eryk SP Kalinowice 33

Uwaga! Zmiana terminu Czwartku LA

pawel-fajdek_24537482Uwaga!
Zamojskie TKKF informuje, że planowane na czwartek 24 września  br. „Czwartki Lekkoatletyczne” zostają przesunięte na dzień 25 września br. (piątek).

Jednocześnie informujemy, że przesunięcie to związane jest z wizytą zawodnika KS Agros Zamość, Pawła Fajdka, tegorocznego Mistrza Świata w rzucie młotem, który będzie gościem na zawodach dla dzieci i młodzieży czyli „czwartkach” a także Mistrzostwach Miasta Zamość i  Powiatu Zamojskiego LZS, które odbędą się równocześnie z zawodami.
Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Mistrzem!
Rozpoczęcie tradycyjnie o godz. 11: 00 na stadionie OSiR-u.

serdecznie pozdrawiamy
Zamojskie TKKF

Czwartki LA – wyniki z 8 września 2015 r.

logo

 

W dziale „Czwartki LA” zamieściliśmy oficjalne wyniki zawodów z 8 września. Wyniki zamieszczone są w podziale na dyscypliny, dodatkowo dodaliśmy  klasyfikację punktową nauczycieli i szkół.

Wyniki z dnia 8 września 2015 r. POBIERZ

 

Drugie miejsce Patryka Krupy!

patrykfot13 września w Warszawie, na Stadionie Narodowym odbył się Warszawski Memoriał Kamili Skolimowskiej. W finale biegu na 100m chłopców nasz reprezentant, Patryk Krupa zajął 2 miejsce z czasem 12,57. Patryk swoją przygodę z lekkoatletyką zaczynał podczas Czwartków Lekkoatletycznych organizowanych przez Zamojskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej. Serdecznie gratulujemy wspaniałego rezultatu Patrykowi i jego trenerowi Stanisławowi Namiotko.

 

Lista zwycięzców Czwartków LA z dnia 08-09-2015 r.

DSC_0831Lista zwycięzców pierwszych zawodów lekkoatletycznych w ramach nowej edycji Czwartków Lekkoatletycznych. Zawody odbyły się na stadionie zamojskiego OSIR-u, w dniu 08.09.2015 r.

60m chłopców
2003r. Konrad Glinka SP3 Zamość 0:08,40
2004r. Szymon Sadowski SP9 Zamość 0:08,90
2005r. Tobiasz Suchowicz SP Kalinowice 0:09,04

60m dziewcząt
2003r. Monika Kołodziejczyk SP Majdan Sopocki 0:08,56
2004r. Sabina Jachymek SP Komarów 0:09,45
2005r. Martyna Seń SP Płoskie 0:08,76

300m chłopców
2003r. Mikołaj Bednara SP9 Zamość 0:57,05
2004r. Kacper Borek SP9 Zamość 0:55,37
2005r. Kamil Pieńkosz SP9 Zamość 1:17,03

300m dziewcząt
2003r. Aleksandra Welcz SP9 Zamość 0:54,40
2004r. Martyna Kłonica SP9 Zamość 0:59,32
2005r. Samanta Walczuk SP7 Zamość 0:55,40

600m dziewcząt
2003r. Kinga Duchalska SP9 Zamość 2:12,20
2004r. Milena Kazanowska SP3 Zamość 2:16,39

1000m chłopców
2003r. Kacper Makowski SP9 Zamość 3:44,38
2004r. Bartłomiej Kmiecik SP9 Zamość 4:04,35
2005r. Maksymilian Kostrubiec SP7 Zamość 4:12,00

Skok w dal dziewcząt
2003r. Kinga Staszczuk SP6 Zamość 3,80m
2004r. Oliwia Kusiak SP Komarów 3,35m
2005r. Samanta Walczuk SP7 Zamość 3,95m

Skok w dal chłopców
2003r. Jakub Cymiński SP6 Zamość 4,06m
2004r. Adam Łój SP Komarów 3,85m
2005r. Jakub Laskowski SP4 Zamość 3,41m

Skok wzwyż dziewcząt
2003r. Wiktoria Ramiączek SP Komarów 1,15m

Skok wzwyż chłopców
2003r. Konrad Szponar SP Wierzba 1,10m

Rzut piłeczką palantową dziewcząt
2003r. Katarzyna Bilska SP Horyszów Polski 37m
2004r. Martyna Kostur SP Majdan Sopocki 26m
2005r. Gabriela Kłoczek SP Wierzba 21m

Rzut piłeczką palantową chłopców
2003r. Dawid Tywoniuk SP Wierzba 41m
2004r. Szymon Koc SP9 Zamość 40m
2005r. Gabriel Bogdanowicz SP9 Zamość 29m

Partnerzy


Miasto Zamość


Powiat zamojski


Fundusz Inicjatyw Obywatelskich


www.lubelskie.pl


Ministerstwo Sportu i Turystyki


Czwartki lekkoatletyczne